Soru Windows 2012 Server R2'de IE11'e geçme


RDS / RemoteFX kullanarak Windows 2012 Server R2 Std ile bir test ortamı kurdum. Her neyse, sunucu iyi çalışıyor ancak IE 10'u değil, IE 11'i sunucuda kullanmam gerekiyor. IE 11 ile çalışmayacak bir web uygulaması var.

Ancak IE11'i kaldıramaz veya düşüremezsiniz görünüyor. Özellikleri Ekle / Kaldır bölümünde veya Windows Güncelleme sürümlerinde görüntülenemez.

Soruma göre, bu konuda bir şey düşünen var mı? IE 10'u yan yana kurun? Kum havuzu?

Ben IE 11 tarafından çarptım daha fazla USB-yönlendirme ve xtra hi-res çoklu monitör yapılandırmaları implementating hakkında endişeli ...... teşekkür


5
2018-04-01 21:10


Menşei


Denenmiş uyumluluk görünümü? - Chris McKeown
evet denedim, üretici aslında kullanmamanızı önerir. Web uygulaması activex kullanıyor - Logman
Bu özelliği devre dışı bırakmanın olası bir yolu olarak buldum windowsitpro.com/windows-server/... - Caty Hespel


Cevaplar:


Bu mümkün görünmüyor. Server 2012 R2 (ve Windows 8.1) önceden yüklenmiş olan IE 11 ile geliyorBu nedenle, siteyi uyumluluk moduyla çalışmayı denemeniz veya Server 2008 R2 veya Server 2012'ye geri dönmeniz gerekir.

Biraz ilgili bir notta, yok Araştır senin sunucularından. Bu sadece saçma ve güvensiz. Bunun yerine iş istasyonunuzdan göz atın.

Bu arada mümkün olmadığına karar vermeden önce birkaç farklı şeyi yaptım:


 1. IE 11'e karşılık gelen güncelleştirmeyi kaldırmak için wusa'yı kullanma
  • wusa.exe /uninstall /kb:2841134 güncellemenin bu bilgisayara yüklenmediğini söyleyen bir diyalog döndürdü. Yeterince adil olsa da olduğu IE 11 için KB.

 2. Internet Explorer özelliğini etkinleştirmeyi denemek için dism kullandım, ancak bu özellik GUI'de görünmüyordu. (Windows Server 2008 R2 / Windows 7 IE’den alınan numaralar düşüyor.)
  • dism.exe /online /Enable-Feature:Internet-Explorer-Optional-amd64

 3. Internet Explorer'ı kaldırmaya çalışmak için PowerShell kaldırma / kaldırma özelliğini kullanıyorum, ancak boşuna.
  • Uninstall-WindowsFeature Internet Explorer, Uninstall-WindowsFeature InternetExplorer ve Uninstall-WindowsFeature Internet-Explorer-Optional-amd64 tüm geçersiz bir bağımsız değişken hatası verdi.
  • Gte-WindowsFeature'ın çıktısını ayrıştırmak da, Internet Explorer'ın sözünü açmaz, ki bunun yüklü bir özellik olmadığını teyit eder ve bu nedenle, bir tane olarak kaldırılamaz.

Eğer birisi IE 11'i kaldırabilir veya Server 2012 R2'de IE 10'a başarılı bir şekilde indirebilirse, nasıl olacağını bilmek isterdim, ama mantıklı bir şekilde UI'yi tümüyle kaldırmayacak şekilde yapılamayacağına ikna oldum. iyi.


4
2018-04-01 22:29Ben soru sormadan önce kendimi 2 deneyin. Şu anda IE renderer Trident kullanan bir 3. parti tarayıcı (Avant) kullanabilir / kurabilirim. Tamam çalışıyor ve bir RDSH kurabilmem için test etmeme yardımcı olacak - Logman


Başka bir kolay çözüm Turbo.net Tarayıcı Sandbox. Normal Tarayıcı için yan yana geldiğinizde bir IE6-IE11'i dönüştürebilir. Bu şekilde sunucunuzu daha fazla güvenlik açıklarına indirgemek ve ortaya çıkarmak zorunda kalmazsınız. Eski Web uygulaması için Tarayıcı Sandbox'ı kullanıyorsunuz.

Ayrıca buna ihtiyacınız olursa, Silverlight, Java ve Flash'ı da içerebilir.


0
2018-04-19 15:43