Soru İyi bir serbest sistem yöneticisi nerede bulabilirim? [kapalı]


Web tabanlı sistemler geliştirmeye çalışıyorum, bu yüzden Linux kurulumuna ulaşmak için yolumu biliyorum, ancak projelerim gittikçe karmaşıklaşıyor.

Bir rock-katı web-hosting kutusu kurma sert becerilere sahip birini bulmak için harika bir fikir gibi görünüyor.

İyi bir serbest sistem yöneticisi nerede bulabilirim?

Tasarım / kod dünyalarında dış kaynak kullanımı için çok sayıda site var. Sistem yöneticileri için saygın siteler var mı?

Ne ödemeyi beklemeliyim?

Başka önerileriniz var mı?


5
2017-07-01 06:44


Menşei
Cevaplar:


Yerel kullanıcı grupları için kontrol etmenizi öneririm. Geekslerin öğrenmek, paylaşmak ve ağ kurmak için gittikleri Linux kullanıcı grupları gibi birçok grup var. Kendilerini sistem yöneticileri olarak tanıtmasalar ve oradan başlasalar bile en yakın kullanıcı gruplarını bulun.

Açıkça ödeme yaptığınız fiyat, ihtiyacınız olan yardım düzeyine ve nerede bulunduğunuza bağlı olarak büyük ölçüde değişecektir.


2
2017-07-01 07:05

Bir iş teklifi gönderebilirsin jobs.serverfault.com (okumak SSS daha fazla detay için.)


2
2017-07-01 08:39Teşekkürler - burada bir iş panosu olduğunu bilmiyordum. - Toby Hede


Her zaman deneyebilirsiniz bu web sitesi.

;)


1
2017-07-01 07:13

Dürüst olmak gerekirse, kolay cevap yok.

İyi kalite, işbirlikçi sysadminler genellikle meşgul. Kalite sysadmin millet bulmak için iyi bir çevrimiçi yer bilmiyorum. İyi millet, IMHO için 75 $ / saat ödemeyi bekliyoruz.


0
2017-07-01 07:39Biraz düşük, çünkü Best Buy'tan bir çocuk almak için iki katına mal olacak, hatta bir şeye dokunmadan / düzeltmeden önce. ;) Poster zaten bir Aussie, ben de karanlıktayım. - Kara Marfia