Soru Chrome yer işaretlerini birden çok makinede senkronize et [kapalı]


Güncelleme: Artık alakalı değil, lütfen kapatmak için oy verin.

Hepimiz biliyoruz ve seviyorum Xmarks Firefox yer imlerinin bilgisayarlarda senkronize olmasını sağlamak için, ancak ...

Şirketimizde neredeyse herkes Chrome'a ​​geçti. Kullanıcıların yer işaretlerini Chrome'da senkronize etmek için herhangi bir araç buldu mu? Kayıt defterine ve / veya kullanıcı profillerine ne dersin?

Yoksa Chrome 2'deki eklenti modelini beklememiz mi gerekiyor?


7
2018-05-04 01:56


Menşei


Superuser.com'a ait - TiFFolk
Gelecekte başka insanlara uygulanabilecek bir soruyu neden kapatmalı? - womble♦
Chrome'un artık yerleşik yer işareti senkronizasyonu var. - Portman


Cevaplar:


Yan not olarak: Ben kullanıyorum Lezzetli yer imi siteleri için servis. Tarayıcı ve makine bağımsızdır.

Yaklaşık sayfadan:

Farklı yer imleri yerine   her bilgisayarda, lezzetli yapar   tek bir yer işaretinin bulunması kolay   tüm aralarında senkronize   bilgisayarlar. Sen olmasan bile   sahip olduğunuz bilgisayar, hala alabilirsiniz   Delicious'taki favorileriniz   Web sitesi.


2
2018-05-04 06:27

buldum Chrome ile çevrimiçi Google Bookmarks kullanma kılavuzu Bu onların aranabilir olmasını sağlar. Bunu, her ikisine de kurarsanız, bilgisayarlar arasında da çalışmalıdır.


1
2018-05-04 14:26

Şimdi kullanabilirsiniz yer imi senkronizasyonu 

İngiliz anahtarı menüsünün altındadır ve yer işaretleri Google dokümanlarınızda saklandığından Google hesabı gerektirir. Aslında "Google Chrome" klasörünü görebilir ve yer işaretlerinize Dokümanlar'dan erişebilirsiniz.


1
2017-11-23 10:48

Var Google Chrome için eklenti yokhenüz Kaynaktan:

Görünüşe göre bir Google geliştiricisi   27 Mayıs için planlanan konferans   gelişmekte olan bir oturum içerir   Chrome için uzantılar hangileridir?   Google İşletim Sistemi sonuçlandırmak   uzantı platformunu göreceğimizi   o tarihte ya da ondan önce yaşamak.


0
2018-05-04 04:24Bununla birlikte, bir kullanıcının yer işaretlerini senkronize etmek için bir araç yazmasını engellemez. - Portman


Bu dahili olarak sadece şirkette mi? Öyleyse, yer işaretleri kullanıcı profilinde (appdata) saklanmalıdır - bu yüzden kullanıcılar için bir paylaşıma yönlendirilmiş veya gezici profiller kullanılıyor mu?


0
2018-05-04 10:44