Soru Microsoft Çevrimiçi Servisleri barındırılan Exchange ile deneyim [kapalı]


Herhangi bir MS Online Services - Exchange Online ürününü kullandı mı? Bu konuda herhangi bir akıllı yorum bulamıyorum.

MS teorik olarak kendi yazılımlarını barındıran en iyi şirkettir, peki ya pratikte?

Kullanıcılarım öncelikle e-postalarına Outlook'tan dizüstü bilgisayarlarına erişiyorlar, bu yüzden Deskless Worker'a bakmıyorum.


8
2018-02-01 19:36


Menşei


Kapatmak için bu soruyu işaretleyeceğim çünkü o zamandan beri modası geçmiş oluyor (ve bu benim inceleme sıramda görünmeye devam ediyor). - Reaces


Cevaplar:


Şirketim kendi dahili değişim sunucusundan BPOS'a geçti. Üçüncü taraf bir araç kullanıyorduk http://bpos-experts.com Anahtar için ... Ben de işleri yerinde yapmakla ilgili biraz endişeliydim, ancak sürekli olarak yönetim basitdi.


3
2018-06-08 20:36Erica, hala oradaysan, son altı aydır BPOS'un nasıl olduğunu öğrenmek isterim. Bana e-posta adresinden magazineradar dotcom'dan e-posta gönderin. Teşekkürler! - Jesse


Eğer küçük bir şirketseniz (<50 çalışanı) muhtemelen işe yarayacaktır. Daha büyük bir şirkette (binlerce çalışanımız var) çok güvenilmez olduğunu kanıtladı. Sınırlı miktarda yönetici hesabı var. Hizmetler düzenli olarak gider. Outlook'u çalıştırmak için gülünç bir applet (yavaş ve bellek tüketen) çalıştırmak için gereklilik bir kapatmadır. Daha büyük bir şirket için kendi Exchange sunucunuzda çalışmak için daha uygun maliyetli (ve güvenilir).


2
2018-05-10 18:18Son cümlesini 'büyük bir şirket için kendi evinizde Exchange server'ınızda çalıştırmak için daha uygun maliyetli (ve güvenilir) olabilir' diyeceğim. Barındırılan Exchange alanında bir çok seçenek var ve bunlardan bazıları büyük şirketlere yöneliyor ve çok başarılı bir şekilde kullanılıyor. - icky3000


Bu blog girişi var: "Microsoft Çevrimiçi Hizmetler: Çok Güzel (ve Ucuz!)" Wintellect’in John Robbins’den.

(NB. Bunu yalnızca bir blog kullanıcısı olarak yayınladım, hizmetlerin kullanıcısı olarak değil.)


1
2018-02-02 15:03

Hem Google for Domains hem de Exchange Online kullanıyorum. Google Domains için istediğim her şeyi yapar - posta, takvimler ve her yerden erişim. Exchange Online, Outlook'a aşina olan ve değiştirmek istemeyen Windows kullanıcıları için en iyi şekilde çalışır.

Şu anki şirketim kaza sonucu bir hibrid sistem kullanıyor. Alanlar için Google ile başladık ve ardından Exchange Online'ı ekledik. Benim birincil sistemim Linux, bu yüzden Windows araçlarının hiçbiri benim için çalışmıyor. Diğer geliştiriciler benzer sorunları olan OS X kullanıyor. Bu yüzden, Google for Domains hesabımı kullanmaya devam ediyorum, POP ile Exchange Online hesabından e-posta alıp gönderme ve gönderme SMTP. Bunlar varsayılan olarak kapalıdır - yöneticinin her hesap için bu hizmetleri talep etmek üzere bir bilet açması gerekir ve bir saatten az sürer. Blackberrys ve diğer telefonlar için benzer bir şey yapmanız gerekecek.

Benim en büyük sorunu posta istemcisi e-postalar göndermek yeniden denemek için edebilmesi gerekir böylece SMTP arayüzü, yük muhtemelen, bazen güvenilmez olmasıdır. POP arayüzü benzer güvenilirlik sorunlarına sahip olabilir. Bazen, gecikme saat olabilir.

Alanlar için bir Google hesabımız olmasaydı, Exchange Online'umu kişisel GMail hesabına bağlarım. Neredeyse mükemmeldir - Microsoft, yöneticiler için, geliştiriciler için Google. Sadece daha iyi bir takvim senkronizasyonu varsa - genellikle onları herkesin görmesi için iki kez girmem gerekiyor.


0
2018-06-03 18:14

Şu anda Exchange'i çok sevdiğimiz için Kurumsal Google Apps'a geçiyoruz. Kuruluşumda, e-postanın e-postanın mevcut olduğu yer konusunda daha az endişeliyiz. Kullanıcılarımın GApps koleksiyonuna MS'den daha yakın bir şekilde sığması gerektiğini söyleyeceğim. Size 25 GB'lık e-posta, Takvim ve Çevrimiçi dokümanlar söyleyebilirim. GApp'ler için TCO, MS çözümünün% 80'inden daha kolaydır. Ama iş için en iyi araçlara indi.


-1
2018-06-02 04:52